KONKURSY I WYSTAWY

 Konkurs, połączony z wystawą i giełdą modelarską odbędzie się w dniach 5-6 maj 2018 roku w budynku

9-10 czerwca Warszawa        TU  JESTEŚMY 

Warszawski Festiwal Modelarski "Babaryba 2018" odbędzie się w dniach 9-10 czerwca w hali Arena Ursynów przy ul. Pileckiego 122 na warszawskim Ursynowie. W ramach imprezy przeprowadzony będzie Festiwal Modeli Plastikowych oraz Festiwal Modeli Kartonowych. Organizatorami są: IPMS Warszawa, QWKAK oraz DOK Ursynów.

 

7-8 lipca Czarna Białostocka       TU JESTEŚMY 

IV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych zostanie rozegrany w dniach 7-8 lipca 2018 roku w hali sportowej przy ul. Konopnickiej 7 w Czarnej Białostockiej. Organizatorem konkursu jest Dom Kultury w Czarnej Białostockiej. W czasie trwania imprezy połączonej z obchodami Dni Miasta przewidziano pokazy grupy rekonstrukcyjnej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości - planowany jest udział czołgu Renault FT. 

 

21-22 lipca Chełmża

VII Chełmżyński Festiwal Modelarski odbędzie się w dniach 21-22 lipca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Chełmży przy ul. Hallera 17. Impreza jest festiwalem zarówno modeli plastikowych jak i kartonowych.

 

1-2 września Jaworzno

IX Festiwal Modelarski odbędzie się w dniach 1-2 września w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 przy ul. Północnej 9a w Jaworznie. Organizatorami Festiwalu są: Prezydent Miasta Jaworzna, Muzeum Miasta Jaworzna, Światowe Stowarzyszenie Lotników Polskich, Modelarnia Lotnicza w Jaworznie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3. Więcej informacji na temat konkursu w Jaworznie pod adresem: www.sielata.com.pl